4 قابلیت فوق العاده اینستاگرام در راه

نوشته آرش خواجه . 1 سال پیش

در نطق اصلی سخنرانی  Facebook F8، مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ یک ویژگی بزرگ فیس بوک به نام Clear History را معرفی کرد. اما اولین روز از کنفرانس توسعه دهنده، تنها به فیس بوک محدود نبود. در عوض، این شرکت نشان داد که قصد دارد به یک شرکت جامع تبدیل شود. فیس بوک مجموعه ای از ویژگی های بزرگ و جدید را برای Whatsapp، Instagram، Messenger و Oculus اعلام کرد. در این مقاله، من 4 ویژگی بزرگ و جدید instagram را لیست خواهم کرد.

چه چیزی در Instagram جدید است؟

 

چت ویدئویی Video Chat

چت ویدئویی,اینستاگرام

در هفته های آینده، اینستاگرام ویژگی های جدید چت ویدئویی به کاربران ارائه میکند. برای استفاده از آن، کاربران به سادگی باید بر روی دکمه دوربین جدید در بالای پنجره پیام مستقیم Direct messages window ضربه بزنند. این چت همچنین به شما اجازه می دهد بیش از یک دوست را اضافه کنید و از یک چت ویدئویی گروهی استفاده کنید. این ویژگی جدید Instagram حتی از minimize کردن ویدئو پشتیبانی میکند.

تغییرات در اکتشاف کردن Changes in Explore

تغییرات در اکتشاف کردن,اینستاگرام

بخش اکتشاف کردن Instagram جایی است که وقتی شما دیدن پست ها را به اتمام میرسانید به آن وارد میشوید. این بخش به شما محتواهایی بر اساس علاقه خودتان و تعاملات دوستانتان نشان می دهد. برای اینکه این تجربه را بهتر کنید، Instagram قصد دارد بخش اکتشاف کردن را با طراحی جدید ارائه کند و محتوا را با موضوعات مختلف سازماندهی کند. این کانال های موضوعی اینستاگرام را به جایی برای سرگرمی و لذت بردن از علایق شخصی شما تبدیل میکند.

داستان ها Stories

اینستاگرام,داستان ها

فیس بوک در حال اضافه کردن یک قابلیت است که به شما اجازه به اشتراک گذاشتن داستان های Instagram به طور مستقیم از طریق برنامه های شخص ثالث را میدهد. به عنوان مثال، در شروع، شما قادر خواهید بود تا استیکرهای آهنگ مورد علاقه خود را به صورت مستقیم از  Spotify بر روی داستان خود پست کنید. شما همچنین می توانید عکس های GoPro را به  داستان Instagram بفرستید. با گذشت زمان، برنامه های بیشتری از این ویژگی حمایت خواهند کرد.

افکت های دوربین جدید New Camera Effects

افکت های جدید,اینستاگرام

تا کنون تمام افکت ها و استیکرهای اینستاگرام توسط این شرکت طراحی شده بود. اگر شما در هر افکت جدیدی در داستان های خود قرار گیرید، می توانید بر روی دکمه ” Try it on ” ضربه بزنید و افکت را در برنامه خود دریافت کنید. با شروع از حساب های کاربری Buzzfeed، Vogue و Ariana Grande، این ویژگی جدید اینستاگرام به زودی عرضه خواهد شد.

منبع: fossbytes

نظرات

ارسال دیدگاه درباره این فیلم ...