پاتریک استوارت راوی بازی My Memory Of Us خواهد بود

نوشته علی ولیزاده . 1 سال پیش
my memory of us,game,پاتریک استوارت

پاتریک استوارت صدای خود را به بازی ۲ بعدی My Memory Of Us هدیه میدهد و به عنوان راوی بازی در این پروژه حضور خواهد داشت که این بازی در زمان هلوکاست جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. در این بازی بازیکنان میتوانند در نقش دو نفر بازی‌ کنند،یک پسر و یک دختر ، که در خطر جدا شدن از یکدیگر هستند و دلیل این جدایی و این خطر وجود هلوکاست است . این اتفاقات در وارسا در کشور لهستان اتفاق میافتد و این دو شخصیت باید از هوش و حیله خود استفاده کنند تا از این جنگ یا اشغالگری کشورشان توسط ارتش نازی آلمان، جان سالم به در ببرند. بازیکنان این شانس را دارند تا نقش هر کودک را جداگانه بازی کنند و البته در قسمت هایی از بازی‌ هست که همزمان به جای دو شخصیت بازی‌ خواهند کرد.

این بازی ۹ اکتبر برای پلتفرم های Ps4 ،Pc و Xbox One منتشر خواهد شد و سال بعد برای Nintendo منتشر میشود. منتشر کننده این بازی IMGN.pro در صفحه استریم خود پستی منتشر کرد که درباره درگیر بودن پاتریک استوارت با این بازی بود. و پاتریک استوارت را برای‌ درخشش در بسیاری‌ از فیلم ها ستایش کرد. فیلم هایی مثل: نقش او به عنوان Captain Jean_Lu Picard در فیلم جنگ ستارگان و نقش او به عنوان پرفسور چارلز زاویر در سری فیلم های انحصاری مردان ایکس.

my memory of us,game,پاتریک استوارت

این اولین بار نیست که صدای پاتریک استوارت را در بازی‌ ها میشنویم او صداپیشه بازی‌های دیگری مثل Castlevania:Lord Of Shadows ،Forgotten Realms:Demon Stone ،The Sims Medival ،Land of Lore:The Throne Of Chaos بوده است و اخیرا به عنوان صداپیشه Uriel Septim در بازی Elder Scrolls IV: Oblivion بوده است که جوایز بسیاری‌ برایش به همراه داشته است.

مسئله جالبی درباره بازی My Memory Of Us وجود دارد و آن این است که داستان بازی خشن و جدی است با توجه به جنگ جهانی دوم و هلوکاست اما وجود شوخی و زیبایی در این بازی‌ میتواند روی احساسات بازیکنان خیلی سریع تاثیر بگذارد مخصوصا وقتی با صداپیشه افسانه‌ای و با استعداد این بازی یعنی استوارت همراه باشد.

منبع: screenrant

نظرات

ارسال دیدگاه درباره این فیلم ...