هر چیز که لازم است در مورد فیفا 19 بدانید: تاریخ عرضه، خبرهای پیرامون آن و تریلر

نوشته آرش خواجه . 1 سال پیش
فیفا 19,فوتبال جدید شرکت ea

بازی جذاب فیفا مانند یک ساعت دقیق کار میکند. شما میتوانید هر سال منتظر عرضه نسخه جدید این بازی باشید. هر نسخه جدید این بازی بهبود چشمگیری به ارمغان می آورد و امسال هم بازی فیفا 19 مسیر رو به جلو را طی خواهد کرد.

حالا باید دید در این نسخه چه نوآوری هایی صورت گرفته است؟ به صورت مختصر باید گفت که امسال این بازی لیگ قهرمانان (Champion’s League) را به صورت اختصاصی همراه خود دارد. Pro Evolution Soccer تا امسال حق اختصاصی برگزاری لیگ قهرمانان را داشت اما از امسال فیفا این حق را خواهد داشت.

با انتشار فیفا19  شما قادر خواهید بود تا با دوستان خود لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League)، لیگ اروپا (Europa League) و Super Cup را بازی کنید؛ این در حالیست که میتوانید تمامی این رقابت ها را به صورت آنلاین نیز بازی نمایید.

بریم سر اصل مطلب

این بازی چیست؟ بازی بعدی فوتبال EA Sports

چه زمانی میتوانیم FIFA 19 را بازی کنیم؟ در تاریخ 28 سپتامبر همین امسال یعنی 2018

با چه کنسول هایی میتوان FIFA 19 را بازی کرد؟ به احتمال زیاد در کنسول های PS4، کامپیوترهای شخصی، Xbox One و کنسول Nintendo Switch

تاریخ عرضه بازی FIFA 19

فیفا 19

در کنفرانس E3 که امسال در لس آنجلس برگزار شد، ما شاهد تایید چند بازی از سوی EA Play بودیم. در این کنفرانس بازی های مختلفی با عناوین EA Sports معرفی شد که یکی از آنها بازی فیفا 19 بود.

FIFA 19 در تاریخ 28 سپتامبر 2018 شروع به کار خواهد کرد و شامل خرید جدید یوونتوس (خریدی که باعث شگفتی همگان شده است) یعنی کریستیانو رونالدو نیز خواهد بود. پس طرفداران فوتبال و بازی فیفا، زمان خیلی زیادی منتظر بازی فیفا 19 نخواهند بود و در همین سال FIFA 19 را بازی خواهند کرد.

خبرها و شایعات پیرامون فیفا 19

خوب، ما تا کنون چه چیزهایی در مورد فیفا 19 میدانیم؟ شرکت EA تا کنون اطلاعات دقیقی در مورد این بازی ارائه نکرده است اما ما قصد داریم تا هر خبر و شایعه ای که پیرامون این بازی وجود دارد را گردآوری کنیم و در اینجا به اطلاع شما برسانیم تا بتوانیم تصویری روشن تر از این بازی بدست آوریم.

FIFA 19 از ویژگی لیگ قهرمانان (Champions League) برخوردار خواهد بود

پس از اینکه مشخص شد که Konami قرارداد 10 ساله اش با UEFA در حال پایان یافتن است و قرار نیست که این قرارداد را تمدید کند، خبرها حاکی از این است که فیفا 19 قرار است قراردادی جدید با یوفا (UEFA) برای حق برگزاری لیگ قهرمانان (Champions League) منعقد کند.

همچنین ببینید:

منبع: techradar

نظرات

ارسال دیدگاه درباره این فیلم ...