نسل سوم اتوماسیون Audi A8 2019 در آمریکا

نوشته علی ولیزاده . 1 سال پیش

به نقل از cnet این خودروی زیبای آلمانی با فناوری نیمه اتوماتیک ترافیک پایلوت آئودی در آمریکا عرضه نخواهد شد، اما همچنان دنده های ایمنی پیشرفته خود را حفظ کرده است.
قیمت گذاری برای این خودرو پیش از انتشار آن در ایالات متحده امریکا اعلام شده است، اما زمانی که سدان لوکس آلمان با فروشندگان این کمپانی رو به رو میشود ، بخش مهمی از فناوری بسیار مهم خود (traffic jam pilot) یا خلبان ترافیک را در دسترس نخواهد داشت.

car,audi,a8 2019
آئودی در حال برنامه ریزی برای فروش گل سر سبد جدید خود در ایالات متحده با تکنولوژی جدید (TJP) است که این خودرو اولین خودرو در صنعت بصورت اتوماتیک (خودکار)و سخت افزاری سطح ۳ خواهد بود.
با این حال ، آئودی می گوید که مسائل قانونی، زیر بنایی و قوانین مصرف کننده در امریکا مانع گسترش این فناوری میشود.
خلبان ترافیک، traffic jam pilot, که ترکیبی از اولین لیدار اسکنر صنعت خودرو با نسل بعدی فیوژن و پردازش قرن میباشد به پیشرفته ترین سیستم راننده اتوماتیک تبدیل شده اند. مثل سیستم های برتر سوپر کروز کادیلاک و auto pilot تسلا.
بعنوان یک سیستم سطح ۳ ، TJPحالت اتوماتیک غیر مجاز را خاموش میکند ، که اجازه میدهد تا راننده برروی چیزهایی غیر از رانندگی با شرایط پیش فرض تمرکز کند ، هرچند راننده باید برای کنترل مجدد در زمانی که وسیله نقلیه لازم است، در دسترس باشد.به جای دریافت TJP که میتواند در سرعت های مختلف باسرعت 37مایل در ساعت با موقعیت های مختلف انتخابی مذاکره کند، A8 سیستم کم قدرت را دریافت میکند.

آئودی A8 2019 خود آینده است.

آئودی قبلا مشخص کرده است که TJP در یک استراتژی بازار به بازار عرضه خواهد شد ، به عنوان شرایط محلی مجاز و در حال حاضر ، این بدان معناست که مدلهای A8 2019 بدون سخت افزار و نرم افزار های کلیدی مورد نیاز برای رسیدن به سطح ۳ میباشد.

car,audi,a8 2019
با این حال، حتی با چنین بی توجهی ، آئودی، مرسدس class_s و Bmw سری ۷ همچنان از فناوری ایمن کمک درایور استفاده نمیکنند و باید سدان جدید خود را بطور کامل به جدیدترین تکنولوژی جهان مجهز نمایند.

منبع: cnet

نظرات

ارسال دیدگاه درباره این فیلم ...