تصاویر درز کرده، خبر از دوربین های جدید شرکت گو پرو میدهند

نوشته آرش خواجه . 1 سال پیش
دوربین گو پرو,gopro,گو پرو

پس از منتشر شدن تصاویری از دوربین GoPro Hero7 که در ویترین یک فروشگاه بود، خبرهای و تصاویر مربوط به این محصول جدید به فضای وب نیز وارد شد، بنابراین به نظر میرسد که باید خود را برای دوربین های جدید شرکت آمریکایی GoPro آماده کنیم. اگرچه هنوز شرکت گو پرو به صورت رسمی چیزی در این مورد نگفته است، اما تصاویر به اندازه کافی معتبر هستند.

تصاویر دوربین های گو پرو در Reddit

تصاویری که در اصل بر روی شبکه اجتماعی Reddit منتشر شدند، به این نکته اشاره دارند که احتمالا باید منتظر سه مدل جدید دوربین از این شرکت باشیم: Hero7 سفید، Hero7 نقره ای و گو پرو Hero7 مشکی. هنوز نظری در مورد اینکه این سه مدل چه تفاوتی با هم دارند وجود ندارد، اما مدل مشکی پیشرفته این دوربین، تنها مدلی است که در جلوی خود صفحه نمایش دارد و شکی نیست که به احتمال زیاد گرانترین مدل خواهد بود.

سه رنگ گو پرو

در تبلیغات به دو خصوصیت ضد آب بودن و تثبیت کنندگی تصویر این دوربین ها اشاره شده است که به نظر میرسد نشان دهنده آن است که دوربین ها در حال پیشرفت رو به جلو هستند. اما به هر حال باید گفت که هنوز اطلاعات خاصی درباره مشخصات این محصولات وجود ندارد تا با شما به اشتراک بگذاریم.

تفاوت این سه رنگ

در میان این سه رنگ، مدلی که سر برگ مشکی را با خود همراه دارد، مدل بسیار پیشرفته شرکت «گو پرو» GoPro است، اما ما مدل نقره ای این شرکت را از زمان GoPro Hero4 در سال 2015 ندیده ایم، و به احتمال زیاد مدل سفید هم یک مدل جدید است – شاید یک گزینه مقرون به صرفه تر، اما به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهیم دید.

دوربین های گو پرو

سال های گذشته برای گو پرو سالهای خوبی نبوده است: آنها نتوانستند به دلایل مختلف از جمله استفاده افراد از گوشی هوشمند برای فیلمبرداری، فروش خوبی به دست آورند. بنابراین شرکت تصمیم گرفت تا برای متنوع کردن محصولات اش، وارد دنیای تولید پهباد شود.

همه این نکات بدان معناست که گو پرو سرمایه گذاری زیادی بر روی پرچمداران جدید خود کرده است و انتظار دارد تا بتواند بوسیله آنها سال های بد گذشته را جبران کند. در مورد تاریخ عرضه این دوربین های جدید هنوز چیزی مشخص نیست ولی اگر بخواهیم به شایعات و خبرهای درز کرده پیرامون آنها نگاه کنیم، احتمالا عرضه آنها نباید دورتر از چند هفته دیگر باشد.

همچنین ببینید:

سفر کردن و ثبت خاطرات؛ با بهترین دوربین های مناسب سفر آشنا شوید

دوربین های دیجیتال جدید سونی مدعی عنوان “سریع ترین دوربین های جهان”

آیا پاناسونیک میخواهد یک دوربین تمام فریم بدون آینه (mirrorless) ارائه کند؟!

منبع: techradar

نظرات

ارسال دیدگاه درباره این فیلم ...