دانلود فیلم جدید

فیلم های سینمایی از زمان برادران لومیر تا حال حاضر تغییرات عمده ای از لحاظ طیف و وسعت مخاطبین، کاربرد، اهداف، شیوه ساخت و شاخص های ارزشیابی داشته است. امروزه سینما و فیلم های سینمایی یکی از بزرگترین سرگرمی های بشر در قرن بیست و یکم شده است و به همراه بازی های کامپیوتری سهم بزرگی از اوقات فراغت انسان به خصوص نسل جوان را از آن خود کرده است. امروزه سینما و صنعت سینما پای خود را فراتر از صرف سرگرمی بودن گذاشته است و به یکی از تاثیرگذارترین رسانه های جمعی تبدیل شده است. رسانه ای که هم می تواند با هدف قابل احترام نزدیک کردن فرهنگ ها به یکدیگر گام بردارد هم می تواند باعث ایجاد دشمنی بین فرهنگ ها و قومیت های مختلف شود.

دانلود فیلم سینمایی جدید

امروزه فیلم های سینمایی جدید و آثار سینمایی به روز فاصله خود را از سینمای کلاسیک و داستان محور روز به روز بیشتر می کند و به طبع ذائقه خیل عظیم تماشاگران سینمایی را تحت تاثیر قرار می دهد. در فیلم های جدید سینمایی برخلاف فیلم های سینمای کلاسیک تمرکز بر روی داستان، فیلمنامه، فرم و کارگردانی نیست و حجم عظیم جلوه های ویژه بصری و میدانی، استفاده از سوپراستارهای معروف و جذاب و کیفیت خارق العاده دوربین ها جای شاخصه های اصلی سینمای کلاسیک را گرفته است.

کمپانی های بزرگ سینمایی مثل برادران وارنر، سونی پیکچرز، والت دیزنی و دنیای سینماتیک مارول با استفاده از شاخص های بصری و سرمایه گذاری های سنگین در پروژه های پر زرق و برق بینندگان را ترغیب به دانلود فیلم جدید نموده اند و کاربر را به سمت فیلم های تجاری پر ستاره و غالبا اکشن کشانده اند.

از این رو مخاطبان فیلم های خارجی در ایران هم به تبعیت از تماشاگران خارجی که فیلم های پرخرج و پر زرق و برق را در صدر فیلم های باکس آفیس قرار داده اند، علاقه بیشتری برای دانلود اینگونه فیلم های جدید دارند. این در حالی است که این روند مختص فیلم های سینمایی نمی باشد و سریال ها هم به این سمت کشیده شده اند.

شبکه هایی مثلHBO و نتفیلیکس هم با ساخت سریال های پرهزینه و جذب طیف وسیعی از مخاطبان، روند سریال سازی در سال های اخیر را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. اما با این حال ناگفته نماند که طیف پایبند به اصول فیلمسازی داستان محور و فرمالیست هم هنوز بخش قابل توجهی از مخاطبان سینما را با خود همراه نگاه داشته است و در سال های اخیر فیلم ها و سریال های درخشان و ارزشمند نسبتا مناسبی تولید شده است.

نمایش بیشتر

دانلود فیلم جدید

[ajax_load_more post_type="movie" posts_per_page="12" ]