دانلود فیلم ترسناک
فیلم ترسناک به ژانری از سینما اطلاق می شود که مفاهیمی چون ترس، وحشت و نفرت درونمایه آن را تشکیل می دهد. ریشه فیلم های ترسناک را می توان در اکسپرسیونیسم آلمان یافت؛ جایی که شاخصه هایی چون نور پرکنتراست، سایه های سخت و دکوراسیون و میزانسن به شدت دقیق و در عین حال اغراق شده معرفی کننده فیلم ترسناک می باشند. به طور کلی فیلم های ترسناک به دو گروه اصلی ترس انسان از انسان و ترس انسان از موجودات خطرناک یا تخیلی تقسیم می شود.

به طور قطع می توان گفت فیلم ترسناک یکی از بهترین ژانر ها برای دانلود فیلم ترسناک می باشد.

ژانر ترسناک شباهت زیادی به ژانر دلهره آور دارد و معمولا با ژانرهای علمی-تخیلی و اکشن همراه می شود. ژانر فیلم های ترسناک مثل بقیه ژانرهای همانند بقیه ژانرهای سینمایی دارای زیرشاخه(ساب ژانر) های متعدد می باشد که معروفترین آن ها فیلم های ماوراء الطبیعه، اسلشر، روانشناسانه و زامبی می باشد. فیلم های مثل IT و Conjouring در زیرشاخه فیلم های ماورالطبیعه، سری فیلم های Wrong Turn و Saw در زیرشاخه اسلشر و فیلم هایی نظیر Shining و Psycho در زیرشاخه روانشناسانه قرار می گیرند‌.
فیلم ترسناک سال ۲۰۱۸
تعداد فیلم های ترسناک در سال ۲۰۱۸ افزایش چشمگیری داشته است و تعداد مخاطبان این ژانر روز به روز بیشتر می شود. از بهترین فیلم های ترسناک ۲۰۱۸ می توان به فیلم هایی همچون A Quiet Place، Nun، First Purge و Halloween اشاره کرد.

فیلم Halloween برای سه هفته در صدر فروش باکس آفیس قرار گرفته است و از سایت نقد معتبر Metacritic نمره خوب ۶۷ را گرفته است. شما می توانید در قسمت دانلود فیلم ترسناک فیلم های ترسناک سال ۲۰۱۸ و همچنین فیلم های ترسناک برتر تاریخ سینما را دانلود کنید.

همچنین شما می توانید بهترین فیلم های روز سینمایی را از صفحه دانلود فیلم تماشا و دانلود کنید.

نمایش بیشتر

ترسناک