دانلود انیمیشن جدید

انیمیشن یا پویانمایی به نمایش پشت سر هم و تند یک هنر دوبعدی یا موقعیت های مدل واقعی گفته می شود که هدف آن ایجاد توهم حرکت می باشد.

پیش از اینکه بیشتر با این ژانر آشنا شوید شما می توانید با استفاده از لیست زیر و انتخاب انیمیشن مورد نظر خود به دانلود انیمیشن بپردازید.

انیمیشن از لحاظ اجرایی به دو دسته سنتی و دیجیتال(کامپیوتری) تقسیم می شود. فرق بین این دو روش تنها در ابزار مورد استفاده است و از لحاظ کیفیت خروجی شاخص های دیگری مثل دقت و زحمت دست اندرکاران از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

در روش سنتی دست بیشترین کاربرد را دارد و تمام فریم های انیمیشن به صورت دستی ساخته می شوند. در این روش می توان هم از کاغذ استفاده کرد هم از تبلت. جدیدا در طراحی انیمیشن های دوبعدی می توان با استفاده از سیستم استخوان در کامپیوتر با دردسر و هزینه کمتری یک انیمیشن دوبعدی یا سنتی را خلق کرد. در انیمیشن های دیجیتالی یا سه بعدی عمده کار با کامپیوتر می باشد و متخصصین این روش از انیمیشن سازی با استفاده از نرم افزارهای مختلف کامپیوتری به ساخت این نوع از انیمیشن جذاب که بیشترین طرفدار بین انواع مختلف انیمیشن را دارد، مبادرت می ورزند.

انواع دیگری از انیمیشن مثل استاپ موشن(استفاده از اشیا واقعی برای تولید انیمیشن) و موشن گرافیکس(ایجاد حرکت در متن ها، لوگوها و نقاش های پایه) هم وجود دارد که هر کدام شیوه خاص خود را دارد.

تاریخچه تلاش برای ایجاد پویانمایی به دوران نوسنگی و ایجاد حرکت با استفاده از تصاویر ایستا باز می گردد اما اولین پویانمایی را می توان سفالینه پیدا شده در شهر سوخته دانست.

در این سفالینه نقوش روی جام تکراری هدفمند دارد که باعث ایجاد نوهم حرکت می شود. این تکرار پایه و اساس پویانمایی نوین می باشد. اولین فیلم پویانمایی شده تاریخ صورت های متغیر مسخره اثر ج.استوارت بلکتون آمریکایی می باشد و اولین فیلم پویانمایی سنتی(طراحی دست) صحنه خیالات ساخته امیل کول فرانسوی می باشد.

در گذشته قسمت عمده انیمیشن ها و کارتون ها(فیلم های انیمیشن کوتاه) مخصوص رده سنی کودکان و نوجوانان بود اما در فیلم های انیمیشنی جدید مخاطب هدف فقط کودکان نیستند و تمام سنین مخاطب انیمیشن هستند.

امروزه انیمیشن یکی از ژانرهای جدی سینمایی در سراسر جهان می باشد که در صنعت سینما بخش قابل توجهی از مخاطبین را جذب خود کرده است.

پرطرفدار ترین انمیشین ها

فیلم های انیمیشنی به حدی مقبول واقع شده اند که تمام جشنواره های معتبر جهانی مثل آکادمی اسکار، جشنواره برلین، جشنواره کن و جشنواره گلدن گلوب جایزه ای را به بخش انیمیشن اختصاص داده اند. انیمیشن هایی مثل شرک، نمو، وال-ای، شهر اشباح، شماره 13 از بهترین و پرطرفدارترین انیمیشن های تازیخ سینما می باشند. شما می توانید از بخش دانلود انیمیشن، انیمیشن های جدید و همپنین انیمیشن های دوبله را دریافت کنید.

نمایش بیشتر

انیمیشن